BLOGOMED

Upominek na święta

Małymi kroczkami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jak co roku zaczyna się szał zakupów, zaczynający się w Czarny Piątek, bo „najtaniej”.

Upominek na Święta jest jednym z naszych świątecznych problemów. Co roku borykamy się, co kupić temu komuś, aby się spodobał prezencik. Robimy burzę mózgów, szperamy w internecie, doradzamy się koleżanek, kolegów czy najbliższych, szukamy ciekawych pomysłów, które powinny zaskoczyć drugą osobę. Po czasie stajemy się zmęczeni ciągłym szukaniem tego idealnego upominku, gubimy się w każdym pomyśle i nie wiemy co finalnie wybrać. W naszej głowie roi się od pomysłów, ale wciąż mamy problem z wyborem. W końcu wybieramy najlepszy z możliwych, kupujemy upominek lub robimy go własnoręcznie. Jeśli chodzi o pakowanie świątecznego prezentu to przykładamy się do tego z dużą dokładnością, aby każdy element pasował. Mimo tego wszystkiego mamy obawy, że upominek będzie nieudany, że się nie spodoba lub co najgorsze urazi obdarowaną osobę. Na ogół, bardzo przeżywamy okres świąteczny, ciągła gonitwa za czasem, żeby zdążyć. Może ten artykuł Ci się przyda lub nie, ale zaproponuję Ci kilka pomysłów na upominki świąteczne.

Upominek na święta

Według nas można podzielić na trzy kategorie mianowicie na upominki dla kobiet, upominki dla mężczyzn i upominki dla wszystkich. Pomysły na upominki dla kobiet tylko się mnożą, bo można dać praktycznie wszystko, a każda przedstawicielka płci pięknej się ucieszy. Kobiecie można kupić zestaw kosmetyków, nowy portfel czy torebkę, ciepły kocyk na zimne zimowe wieczory, jakąś koszulkę, sweter czy sukienkę, zabiegi w spa, czy też jakaś biżuteria. Natomiast mężczyźnie można sprawić prawie to samo, dobre kosmetyki np. do golenia, maszynki do pielęgnacji, narzędzia, nowy portfel, koszulę, bransoletkę czy zegarek. Lecz najlepsze upominki to te, które może dostać każdy bez względu na płeć, są to np. vouchery na jakieś zabiegi, kino, do wykorzystania w konkretnym sklepie, na jakiś wyjazd. Mocną stroną tego prezentu jest to, że obdarowana osoba sama sobie wybiera co chce.

Exit mobile version