baseny bestway

Baseny Bestway – bezpieczna droga do bycia zdrowym

Nie łatwo jest utrzymać zdrowie na wysokim poziomie w czasach siedzącego życia i całej masy kuszących słodyczy. Na szczęście baseny Bestway nam w tym pomogą – i to w całkowicie bezpieczny dla naszego organizmu sposób! W tym wpisie przeczytacie o tym, dlaczego pływanie w basenie od Bestway jest dobre dla naszego zdrowia, i co robić by uniknąć ewentualnych konsekwencji związanych z pływaniem.

Baseny Bestway – czy jest w nich coś niebezpiecznego?

W żadnym wypadku! Jeśli cały basen złożyliśmy zgodnie z instrukcją, a dodatkowo wodę w odpowiedni sposób zdezynfekowaliśmy (np. za pomocą chloru) to nie ma szans, żeby basen miał jakikolwiek zły wpływ na nasz organizm.

Jak bezpieczne dezynfekować wodę?

Najtańszym, i najlepszym rozwiązaniem na łatwą dezynfekację wody jest chlor. Należy go dodać w odpowiednej ilości – w zbyt dużej ilości może powodować osad na basenie, a dodatkowo wywołać podrażnenia. W zbyt małej ilości nie zdenzyfekuje wystarczająco wody, by móc niej bezpiecznie pływać. Żeby bezpiecznie zdezynfekować basen polecam zakupić specjalnem tabletki chlorowe, które wrzucamy do wody a pomocą specjalnego dozownika. O ilości tabletek, które powinniśmy wrzucić do basenu zazwyczaj dowiemy się z opakowania – każde tabletki chlorowe posiadają różną zawartość chloru.

Bezpieczny montaż basenu ogrodowego

Każdy basen posiada instrukcję, jak powinniśmy go przygotować do użytku. Baseny Bestway są bardzo łatwe w montażu, a dodatkowo posiadają szczegółową instrukcję co i jak robić, żeby naszego basenu nie uszkodzić i szybko go przygotować. Przy montażu basenu nie należy się śpieszyć, ponieważ wtedy o wiele łatwiej o jakieś przypadkowe uszkodzenie – o wiele lepiej jest robić wszystko powoli, gdyż wtedy będziemy mieli pewność że wszystko jest dopięte na ostatni guzik i możemy spokojnie pływać, bez obawy że coś uszkodzimy

Jaki ma wpływ pływanie na nasze zdrowie?

Oczywiście, że pozytywny! Pływanie wzmacnia nasz organizm i dodatkowo wywołuję uczucie satysfakcji. Pływając we własnym basenie ogrodowym możemy w bardzo łatwy sposób się odprężyć. Baseny Bestway są najlepszym wyborem dla osób poszukujących dobrego i taniego basenu ogrodowego.